English version logo

PRO FIRMY

Kolektiv Restaurace – brasserie La Lavande nabízí špičkovou francouzskou gastonomii a dovoluje si Vás oslovit s pozváním do stylového prostředí restaurace nebo letní zahrady.

Veškerý personál má praxi pouze ve 4 a 5 ***** hotelích v Praze, šef kuchyně i ve Francii.

Naše dlouhodobé úsilí nás v nezávislém hodnocení přivedlo mezi top restaurace se změřením na francouzskou kuchyň. Dále jsme doporučováni finským průvodcem MONDO, který psali opravdový znalci Prahy a kde jsme popisováni přes půl stránky. Ve Švédsku jsme byli zveřejněni v turistickém dvouměsíčníku RES ve vydání zaměřeném na Prahu vydaném v květnu 2006.

Restaurace se nachází v klidné a tiché části residenční čtvrti Vinohrady ve vzdálenosti cca 300 m od Náměstí Míru. Při dobré dostupnosti (večer není problém s parkováním), nabízíme kulinářské zážitky za ceny výrazně nižší než srovnatelné restaurace na Starém městě.

Kromě výše uvedeného nabízíme klid a dostatek času (otvírací doba není pevná) pro pracovní obědy na nejvyšší úrovni.

Od 15. 8. 2006 do 31. 8. 2006 poskytujeme polední ( do 18.00 hod. ) slevu 15% na veškeré objednávky z jídelního i nápojového lístku.

S přesvědčením přispění k Vašim úspěšným jednáním a skutečného gastronomického zážitku v přátelské atmosféře se na Vaši návštěvu těší kolektiv restaurace LA LAVANDE.

Za kolektiv restaurace zdraví Vít Kos - provozovatel

LA LAVANDE
Záhřebská 24
Praha 2 – Vinohrady

www.lalavande.eu

vitkos@volny.cz
lalavande@seznam.cz

tel. (0042) 222 517 406, 608 579 835.

La Lavande © 2006-08  Webmaster: Korinkowicz