English version logo

PRO CESTOVNÍ KANCELÁŘE

Kolektiv Restaurace – brasserie La Lavande nabízí špičkovou francouzskou gastonomii a dovoluje si Vás oslovit s pozváním do stylového prostředí restaurace nebo letní zahrady.

Veškerý personál má praxi pouze ve 4 a 5 ***** hotelích v Praze, šef kuchyně i ve Francii.

Naše dlouhodobé úsilí nás v nezávislém hodnocení přivedlo mezi top restaurace se změřením na francouzskou kuchyň. Dále jsme doporučováni finským průvodcem MONDO, který psali opravdový znalci Prahy a kde jsme popisováni přes půl stránky. Ve Švédsku jsme byli zveřejněni v turistickém dvouměsíčníku RES ve vydání zaměřeném na Prahu vydaném v květnu 2006.

Restaurace se nachází v klidné a tiché části residenční čtvrti Vinohrady ve vzdálenosti cca 300 m od Náměstí Míru. Při dobré dostupnosti (večer není problém s parkováním), nabízíme kulinářské zážitky za ceny výrazně nižší než srovnatelné restaurace na Starém městě.

V červenci a srpnu poskytneme klientům Vaší CK slevu 15% a od září 10%. Pro skupiny jsme po dohodě připraveni servírovat ochutnávku francouzské kuchyně podáním 3x 1/3 různých jídel.Tuto ochutnávku lze doplnit i ochutnávkou vín.

Při skupině přesahující 12 osob nejsou pokrmy průvodci účtovány. Na skupiny se nevztahuje otvírací doba, naopak by bylo vhodné využít času mezi 14.00 – 19.00 hodinou. popřípadě soboty poledne či neděle, kdy je dle uváděné otvírací doby zavřeno.

Na spolupráci a přispění ke spokojenosti Vašich klientů se těší personál restaurace LA LAVANDE, u jejíhož vchodu vlají vlajky zemí, které tento restaurant uveřejnili ve svých průvodcích.

LA LAVANDE
Záhřebská 24
Praha 2 – Vinohrady

www.lalavande.eu

vitkos@volny.cz
lalavande@seznam.cz

tel. (0042) 222 517 406, 608 579 835.

La Lavande © 2006-08  Webmaster: Korinkowicz